گروه فیلم سازی زوم

 شرکت نویان گستر ایده محور

تیم شرکت فیلمسازی زوم شیراز در  برگزاری همایش ها و سمینارها تصویربرداری و تدوین

تیم شرکت فیلمسازی زوم شیراز . تیم شرکت فیلمسازی زوم شیراز .   تیم شرکت فیلمسازی زوم شیراز    تیم شرکت فیلمسازی زوم شیراز

تیم شرکت فیلمسازی زوم شیراز .تیم شرکت فیلمسازی زوم شیراز . تیم شرکت فیلمسازی زوم شیراز  تیم شرکت فیلمسازی زوم شیراز  تیم شرکت فیلمسازی زوم شیراز

مجموعه آثار شرکت فیلمسازی زوم شیراز.گروه فیلم سازی زوم شرکت فیلم سازی شیراز.

برگزاری همایش ها و سمینارها .

تصویربرداری و تدوین .

گروه فیلم سازی زوم شرکت فیلم سازی شیراز .

برگزاری همایش ها و سمینارها. تصویربرداری و تدوین .

گروه فیلم سازی زوم شرکت فیلم سازی شیراز .

برگزاری همایش ها و سمینارها .

تصویربرداری و تدوین گروه فیلم سازی زوم شرکت فیلم سازی شیراز برگزاری همایش ها و سمینارها تصویربرداری و تدوین گروه فیلم سازی زوم .

شرکت فیلمسازی زوم شیراز شرکت فیلمسازی زوم شیراز شرکت فیلمسازی زوم شیراز شرکت فیلمسازی زوم شیراز.

شرکت فیلمسازی زوم شیراز گروه فیلمسازی زوم شیراز .

شرکت فیلمسازی زوم شیراز

شرکت فیلمسازی زوم شیراز شرکت فیلم سازی شیراز .

شرکت فیلمسازی شیراز  .

برادران شریفی

امید شریفی

به جامانده

واسونک

آ… در سرزمین بایر

همایش

سمینار

تدوین

تصویربرداری

فیلم برداری شیراز

رضا شریفی

کرین

هلی شات

تیم شرکت فیلمسازی زوم شیراز تیم شرکت فیلمسازی زوم شیرازتیم شرکت فیلمسازی زوم شیراز

تیم ما

Our Team

رضا شریفی

مدیرعامل

رضا (سعید) شریفی فعالیت خود را در زمینه سینما از سال ۱۳۸۷ با کارگردانی فیلم کوتاه (نسیان) آغاز نمود . رضا در این مدت در  زمینه های تهیه کنندگی ، کارگردانی ، نویسندگی ، تدوین ، مدیریت تولید  ، صداگذاری مشغول به فعالیت می باشد و تاکنون در بیش از ۴۰ اثر کوتاه داستانی و مستند همکاری نموده است .او در سال ۱۳۹۲ موفق به تاسیس شرکت فیلم سازی نویان با هدف تولید آثار استاندارد و حمایت از فیلم سازی مستقل گردید. سعید در این مدت سه فیلم مستند و داستانی  را تهیه‌کنندگی نموده که چندین جایزه ملی و منطقه ای برای او به همراه داشته است .

رضا شریفی گروه فیلم سازی زوم شیراز

امیدشریفی

رئیس هیات مدیره

امید درسال ۱۳۸۸ تحصیلات خود را در رشته مهندسی مکانیک ماشین آلات در دانشگاه شیراز به پایان رساند و پس از آن وارد دنیای سینما گردید . در سال ۱۳۸۹ به عنوان صدابردار در فیلم کوتاه داستانی نسیان فعالیت سینمایی خود را شروع نمود سپس در سال ۱۳۹۱ تصحیح رنگ مستند ایزوله را انجام داد که فیلم در چندین جشنواره منطقه ای و ملی شرکت نمود و برنده چندین جشنواره نیز گردید در سال ۱۳۹۲ تصویر برداری و تدوین فیلم مستند به جامانده را پذیرفت و فیلم در جشنواره سینما حقیقت همان سال در بخش پرتره انتخاب گردید . نخستین کارگردانی مستند  را در سال ۱۳۹۲ با همکاری محسن مقدم در فیلم مستند واسونک  تجربه نمود .

امید شریفی شرکت فیلم سازی زوم شیراز

محسن مقدم

کارگردان / مستند ساز

محسن مقدم درسال ۱۳۷۸ با ورود به انجمن سینمای جوان در شیراز فعالیت سینمایی خود را آغاز نمود وتا کنون ساخت  ۱۷ مستند کوتاه و بلند را در کارنامه خود ثبت نموده است . وی  با  فیلم های مراسم ویژه ، ناس ، سیاخان و واسونک در چهار دوره جشنواره فیلم کوتاه تهران حضور داشته است و  با فیلم های ایزوله ، قهرمانان باغ ملی ، سیاخان و به جامانده توانسته چهار دوره را در جشنواره سینما حقیقت تجربه نماید حضور در جشنواره های وارش ، شاپرگهای شهر ، اردیبهشت هرمزگان  ، شیراز و کل گراش از دیگر عناوین او می باشد وی تاکنون چندین تندیس و لوح تقدیر را از جشنواره های گوناگون کسب نموده است.

محسن مقدم - شرکت فیلم سازی زوم شیراز برادران شریفی

میلاد شریفی

صدابردار  / کارگردان

میلاد شریفی کار خود را به عنوان صدابردار و کارگردان از سال ۱۳۸۷ شروع کرد و تاکنون بیش از سی فیلم کوتاه و مستند و مجموعه تلویزیونی را صدابرداری کرده است . او در فیلم سینمایی نشت به کارگردانی سوزان ایروانیان به عنوان صدابردار همکاری داشته و این فیلم موفق شد تا به عنوان تنها نماینده ایران در جشنواره معتبر برلین در سال ۱۳۹۷ حضور داشت.

برادران شریفی

داود خرد

تصویربردار 

داود خرد فعالیت خود را در زمینه عکاسی طبیعت از سال ۸۸ اغاز کرد و در سالهای ۸۹ تا ۹۰ به عکاسی تبلیغاتی پرداخت او  پس از گذراندن دوره های نور پردازی  نرم افزار و عکاسی در تهران فعالیت تصویر برداری خود را از اواسط سال ۹۱  شوع کرد که منجر به همکاری با تعدادی از برنامه های تلوزیونی سازمان صدا و سیمای بوشهر شد .

داوود خرد- شرکت فیلم سازی زوم شیراز برادران شریفی43

علیرضا شریفی

عکاس / طراح صحنه  

علیرضا شریفی فعالیت خود را در زمینه سینما از سال ۱۳۹۲ با طراحی صحنه فیلم کوتاه (مکثی بعد از بیداری) آغاز نمود . علیرضا در این مدت در  زمینه های  نویسندگی ، تدوین ، مدیریت تولید  ، صداگذاری مشغول به فعالیت می باشد و تاکنون در بیش از ۴۰ اثر کوتاه داستانی و مستند همکاری نموده است .

علی رضا شریفی - شرکت فیلم سازی زوم شیراز برادران شریفی

محمد رضا پیروی 

مدیر تولید 

محمدرضا پیروی فعالیت خود را از سال ۱۳۹۲ با تصویربرداری مستند واسونک در شرکت سینمایی نویان آغاز کرد وی در پروژهای نکوداشت هفته شیراز/مستند آموزشی/جشنواره فیلم کوتاه شیراز/مدیر تولید سه فیلم کوتاه/تعزیه حکایت پایداری/جشنواره حکایت فرهنگ شهر همکاری داشته. وی فارغ التحصیل رشته کاردانی گرافیک از دانشگاه علمی کاربردی در سال ۱۳۹۴ می باشد.محمدرضا هم اکنون به عنوان مدیر تولید شرکت سینمایی نویان مشغول به کار می باشد.

محمد رضا پیروی- شرکت فیلم سازی زوم شیراز برادران شریفی

آیا میخواهید با ما کار کنید ؟

فرصت های شغلی 
عکاسی - شرکت فیلم سازی زوم شیراز برادران شریفی