گروه فیلم سازی زوم

 شرکت نویان گستر ایده محور

خدمات فیلم سازی زوم تصحیح رنگ

خدمات فیلم سازی زوم تصحیح رنگ خدمات فیلم سازی زوم تصحیح رنگ خدمات فیلم سازی زوم تصحیح رنگ خدمات فیلم سازی زوم تصحیح رنگ، برادران شریفی ، تدوین و صداگذاری تصحیح رنگ

خدمات فیلم سازی زوم تصحیح رنگ ، برادران شریفی ، تدوین و صداگذاری تصحیح رنگ خدمات فیلم سازی زوم تصحیح رنگ ، برادران شریفی ، تدوین و صداگذاری تصحیح رنگ  خدمات فیلم سازی زوم تصحیح رنگ ، برادران شریفی ، تدوین و صداگذاری تصحیح رنگ

هدف از این کار دست یابی به بهترین کیفیت رنگ نور است

این کا از دیرباز با تغییراتی که در فرمول مواد و محلول های مخصوص شست و شوی نگاتیو و حتی انتخاب نگاتیو های با حساسیت مناسب در زمان فیلم برداری مرسوم بوده است به این کار اتالوناژ گفته می شود.

 و مخاطب تداوم بیشتری حس می کند.

خدمات فیلم سازی زوم تصحیح رنگ ، برادران شریفی

تصحیح رنگ حرفه ای در شیراز- شرکت فیلم سازی زوم شیراز برادران شریفی

تصحیح رنگ

COLOR CORRECTINO

هدف از این کار دست یابی به بهترین کیفیت رنگ نور است این کا از دیرباز با تغییراتی که در فرمول مواد و محلول های مخصوص شست و شوی نگاتیو و حتی انتخاب نگاتیو هایبا حساسیت مناسب در زمان فیلم برداری مرسوم بوده است به این کار اتالوناژ گفته می شود. اما با پیشرفت در زمینه فناوری و کامپیوتر این کار نیز به نرم افزارهای مخصوص سپرده شده است.

اهمیت تصحیح رنگ از آنجاست که معمولا در یک فیلم فضاهای مختلف نوری را شاهد هستیم که ممکن است در زمان تولید به دلیل شرایط خاص نما یا اشتباه عوامل تصویر نماها از نظر نور و رنگ کیفیت مناسبی نداشته باشند یا در یک صحنه که از چند نما درست شده رنگ و نور چند نما با هم هماهنگ نباشد در این صورت این صحنه نیاز به تصحیح رنگ پیدا می کند.

تصحیح رنگ در عکاسی،سینما،تلوزیون و در کل با همه رسانه های تصویری کابرد فراگیری دارد و در هر کدام از این رسانه ها ممکن است رنگ یا نور کم یا بیش از حد باشند این اتفاق باعث مخلوط شدن رنگ ها یا دگرگون شدن آنها می شود. در زمان تصحیح رنگ با برطرف کردن این مشکلات سکانس های فیلم یک دست می شود و مخاطب تداوم بیشتری حس می کند.

تصویربرداری حرفه ای در شیراز- شرکت فیلم سازی زوم شیراز برادران شریفی

چرا باید با ما همکاری کنید

امکان دارد که در یک فیلم چندین فضای نوری مانند شب ، روز ، و … وجود داشته باشد . با تفکیک فضاهای نوری فیلم و سپس هماهنگ کردن فضاهای مشابه با همدیگر مراحل  تصحیح رنگ انجام می پذیرد. طراحی نور و فضای بصری فیلم همراه با بررسی تصاویر فیلمبرداری شده به لحاظ کیفیت که منجر به تصمیم گیری درست درباره رنگ و نور نسخه نهایی فیلم خواهد شد.

روند

طراحی نور و فضای بصری فیلم  /

بررسی تصاویر فیلمبرداری /

تفکیک فضاها نوری فیلم /

هماهنگ کردن فضاهای مشابه با همدیگر /

ایجاد فضای نوری یکدست در کل فیلم

تصویربرداری حرفه ای در شیراز- شرکت فیلم سازی زوم شیراز برادران شریفی

سابقه فعالیت

آ… در سرزمین بی حاصل /

مکثی بعد از بیداری /

نسیان /

طبقه پنجم /

اتاق بیمار /

یک شب  /

به جا مانده  /

واسونک  /

معرفی تجهیزات

دو باکس کامل و مستقل با استفاده از جدیدترین نرم افزار ها تصحیح رنگ

استفاده از مانیتور های کالیبره رنگ و نور

آیا شما در تصحیح رنگ مهارت دارید ؟

در صورت تمایل به همکاری درخواست خود را ثبت کنید .

آیا فیلم شما به تصحیح رنگ نیاز دارد ؟

در صورت نیاز به تصحیح رنگ سفارش خود را ثبت کنید .