گروه فیلم سازی زوم

 شرکت نویان گستر ایده محور

صداگذاری شرکت فیلم سازی زوم

صداگذاری شرکت فیلم سازی زوم

صداگذاری مرحله پس از تولید است و معمولا بعد از تدوین انجام می شود و در آن فضای صوتی اثر خلق می شود. در این مرحله صداهای نامطلوب پالایش شده و با صداهای که جداگانه در مرحله تصویر برداری ضبط شده اند میکس می شوند. برخی از صداها به صورت مجزا ضبط می شوند این صدا ها شامل افکت ها و نریشین ها و دوبله می شوند.صداگذاری شرکت فیلم سازی زوم
مرحله نهایی در صداگذاری تنظیم و میکس صداها با هم می باشد در این مرحله صداگذار با هماهنگ کردن صدا ها با یکدیگر فضای صوتی اثر را سامان سامان می دهد.صدای فولی که اولین با توسط فردی با همین نام به سینما معرفی شد صداگذاری شرکت فیلم سازی زوم به افکت هایی گفته می شود که پس از اتمام تدوین در یک استدیوی ضبط صدا توسط چند متخصص به وسیله اشیاء مختلف صداهای درون صحنه را بازسازی می کنند.صداگذاری شرکت فیلم سازی زوم

صداگذاری شرکت فیلم سازی زوم

صداگذاری

SOUND MIXING

صداگذاری مرحله پس از تولید است و معمولا بعد از تدوین انجام می شود و در آن فضای صوتی اثر خلق می شود. در این مرحله صداهای نامطلوب پالایش شده و با صداهای که جداگانه در مرحله تصویر برداری ضبط شده اند میکس می شوند. برخی از صداها به صورت مجزا ضبط می شوند این صدا ها شامل افکت ها و نریشین ها و دوبله می شوند.
مرحله نهایی در صداگذاری تنظیم و میکس صداها با هم می باشد در این مرحله صداگذار با هماهنگ کردن صدا ها با یکدیگر فضای صوتی اثر را سامان سامان می دهد.صدای فولی که اولین با توسط فردی با همین نام به سینما معرفی شد به افکت هایی گفته می شود که پس از اتمام تدوین در یک استدیوی ضبط صدا توسط چند متخصص به وسیله اشیاء مختلف صداهای درون صحنه را بازسازی می کنند.این صداها باعث بالا بردن سطح توجه مخاطب نسبت به اشیاء درون صحنه می شود و صحنه ها را جذاب می کند. درسال های اخیر با توجه به طبقه بندی های گسترده ای که در زمینه افکت های صوتی به وجود آمده معمولا از این صداها بیشتر استفاده می شود. .

چنان چه می توان یک تصویر را برداشت و به جای آن یک یا چند صدا گذاشت بدون معطلی باید این کار را انجام داد و سعی بر آن باشد که بیش تر مواقع از گوش استفاده شود چون گوش از چشم خلاق تر است.نریشن:نریشن یا گفتار متن در فیلم فرآیندی شبیه به دوبله را دنبال می کند نریتور پس از بررسی کلیت فیلم و ریتم و ضرباهنگ آن لحنی مناسب را برای هر صحنه انتخاب می کند تا آن صحنه در ذهن مخاطب بیشترین تاثیر را داشته باشد و صداگذار این صدا را نیز به سایر اجزا هماهنگ می کند.

تصویربرداری حرفه ای در شیراز- شرکت فیلم سازی زوم شیراز برادران شریفی

چرا باید با ما همکاری کنید

ارائه دهنده پیشرفته ترین سیستم های صدا و اتاق آکوستیک جهت ضبط صدای با کیفیت همچنین استفاده از بهترین و مجربترین تیم فنی متشکل از هنرمند سرشناس دوبله و مهندسی صدا  جهت صداگذاری پروژه های فیلم سازی ، مستند و فیلم های تلویزیونی آماده همکاری می باشد .

روند

طراحی و ضبط صداهای فولی

فضاسازی صوتی برای صحنه های بدون دیالوگ فیلم /

ترمیم و یا تصحیح صدا ضبط شده /

ترکیب و بالانس لایه های صدا مانند موسیقی متن و افکت ها و صدای صحنه

تصویربرداری حرفه ای در شیراز- شرکت فیلم سازی زوم شیراز برادران شریفی

سابقه فعالیت

مستند  به جا مانده /

فیلم کوتاه بلوک۳۶  طبقه ۳  /

مستند بلند واسونک /

فیلم کوتاه  شب یلدا  /

همایش شهر فرزانگان  /

مستند آموزشی  مدرسه تلویزیونی /

فیلم کوتاه مکثی بعد از بیداری /

معرفی تجهیزات

موسیقی متن فیلم توسط نوازندگان مجرب  و یا   توسط  نرم افزار برای فیلم شما امکان پذیر است . در صورتی که امکان ساخت موسیقی متن فیلم  را ندارید می توانید از بانک کامل موسیقی متن فیلم استفاده کنید .در صورتی که تصمیم بگیرید که دیالوگ های فیلم را دوبله کنید امکان  کار با گویندگان حرفه ای را فراهم خواهیم کرد . در صورت نیاز به گفتار متن در فیلم و تیزر  ،  ضبط و تنظیم صدای خارج از قاب انجام خواهد شد .

آیا شما صداگذار هستید؟

در صورت تمایل به همکاری درخواست خود را ثبت کنید .

آیا به خدمات صداگذاری نیاز دارید ؟

در صورت نیاز به صداگذاری سفارش خود را ثبت کنید .